Tiešais pieslēgums kosmosa maģistrālajai datu līnijai

Ehh, kur tas laiks, kad suta.lv autori iesāka savus rakstus ar tekstu “labvakar, manu mazo, puņķaino lasītāj”…

Publiskais rājiens suta.lv rakstniekiem

Sākšu ar Danee, jo Danee ir izpelnījies vismazāko rājienu.
Eu, Tu, jā, Tu, Danee. Nē, nemūc tagad prom, klausies! Gribēju pateikt, ka Tavi tech raksti ir baigi zajebis, bet tos vajag vairāk! Vairāk! Слышишь – vairāk! Gliemezis ar vecu dArBiNjA Chicony pogdēli varētu nedēļas laikā vairāk rakstu saķeskāt. Proties, čel, proties!

Tagad pārsviedīšos pie Cāķela.
Klausies, Tu, slaistīšanās mašīna. Mana ome arī prot nomainīt WordPress’a denaizu un viņa to dara reizi mēnesī… visiem saviem astoņiem blogiem. Tā kā, zini, ar vienkāršu drēbes nomainīšanu reizi gadā nebūs līdzēts, vajag arī šo/to ieķeksēt rakstu sadaļā. Kaut vai atskaities pārējiem par to, cik daudz koda esi uzrakstījies pēdējās nedēļas laikā (visticamāk, necik, tāpēc izdomā citu atskaitīšanās iemeslu). No Tevis nekādas atmazkas nederēs, kāpēc nerakstīji, tā kā, davai – ņem savu dataru rokā un sāc skribelēt. Muti! Nerunā pretī! Es teicu: rakstīt!

Ak, Fīķerīt, Fīķerīt.
Ja reiz Tev ir aifouns un magbūks, tad izmanto savus ekskluzīvos Safari un iepilini pa kādai žults lāsītei arī iekš sutas ārēm. Kā gan labība var augt sutas ārēs, ja tur nav Tavu nezāļu. Ne velti senajie mēdza teikt: neir laba bez ļauna, tāpat kā neir Fīķers bez aiponta. Šeit man sprāgst ārā “nu kā nav kauna? nu kā nevaid kauna?”, Fīķer, nokaunies, pieci raksti visos piecos sutas pastāvēšanas gados? A nu ka pie savas stikla klavieres un Safari vaļā! Mudīgi! Žigli! Veicīgi!

Nu, Torfiņ, nu Tev tiks suta, vistiešākajā tā vārda nozīmē >:D
Kur ir ikdienišķie Torflandes pieraksti? Tu domā, cilvēki nemaz negrib zināt, kas jauns notiek 148. skapī? Lasītāji grib asinis un gaļu, nu tad aiziet – stāsti un rādi, kas asinsstindzinošs noticis ky. Nevar rakstīt tikai vienu reizi gadā, kā to dara Fīķerpaps. Ar pieciem rakstiem ir stipri par īsu! ĪSU! Tāpat kā ar 0.5 šnabi ir par īsu un vajag vēl vienu 0.5 vai trīs 2l Bocmaņus (tā, ejot no viena apgaismes staba līdz nākošajam) iztukšot. Skrūvgriezi un plaķenes rokā, atskrūvē suta.lv admina paneli un ķeskā uz nebēdu! ĶESKĀ! Neslaisties! Tauta grib motoreļļ.. tfu.. asinis!

Ģirtiņ, Ģirtiņ, Ģirtiņ
Vai tad tikai tas ir celtnieks, kam ir krāns? Ā, nē, tie bija Reigani. Vai tad tikai tas ir rakstu autors, kas nespēlē grupā, nemācās un nestrādā auto stervisā? Tagad paņem savu ģitāri rokās un nokaunies par tiem četriem tekstiņiem, kas sutas datubāzē stāv zem Tava vārda. Neizteikšos Veidenbauma vārdiem, bet… es laikam pazaudēju pavedienu… tātad, pildīto spalvu rokās, nopizģīt vienu tualetes rulli, aprakstīt un pēc tam publicēt sutā. Spert, rakstīt marš!!

__________________
Dziļā cieņā,
suta.lv lasītājs Vitolds.

  1. Te kādam brangi žults ir krājusies vairāku gadu garumā >:O

  2. Man tas joprojām nav traucējis aiziet aiz stūra pačurāt. 5t1nDz15 labi iemassējis tastatūru :D

Pievienot komentāru