Videomateriālu lejupielāde no youtube.com

Bieži nākas uzdurties videomateriāliem, kurus vairs nav iespējams lejupielādēt ar NirSoft VideoCacheView programmatūru, jo datorā no videofaila vairs nav ne kripatiņas. Paralēli videorullītim atveru jaunu cilni interneta pārlūkprogrammā un ar meklētāja palīdzību atradu “Save Store video from youtube” iespējas. Atliek vien atvērt mājaslapu, kura piedāvā lejupielādēt video no youtube.com, iekopējam videogabala adresi šajā mājas lapā un spiežam pogu, kas ļauj veikt lejupielādi!

 1. Vovellosibioriomaķtvaju, Danee pamazām reanimē suta.lv :o

 2. Kā rīta pirdiens ziemas salā, ievēlās mans koments sutas galā – dizaina apdeits aizkustina!

 3. Skatos Danee pēdējā laikā aizrāvies ar kustīgo bildīšu caķāšanu, tātad tas “spizģīļi un arhivē” instinkts nekur nav zudis :D
  P.S.
  Cāķel, noņem to hujovo e-pasta lauka pārbaudi, nerīmējas savādāk! >:/

 4. Tofiņ, der arī pa reizei iežurnalēties sistēmā, tad neprasīs ne el-paštas, ne ko citu >:D Starp citu, vārduprese by default prasa e-pastu, tur jājaucas sistēmas kodolā iekšā (laikam, lol, es pat neesmu pētījis), lai to izmainītu, tāpēc… Cāķelam mega slinkums uz to >:D Un.. un.. galu galā, Tavs whatever@ever.leve tāpat nekur netiek pubicēts, t.i. publiski publiskots utt. utjp. Jā! (lūk) (rau) (re) tā kā, droši vari rakstīt arī to savu īsto megakjoodmaasters@superultrabestcoderintheworld.kom un neviens pat nenjoautīs, ka tas teitan ir ieķeskāts >:D

  Danee, es jau sāku apsvērt suta.lēvē izveidot sadaļu “MegaŠmiķeļDzeja”, kur būtu visādas saskanīgas un nesaskanīgas (lasi: supersaskanīgas) rīmes plauķnāru stilā, un Tu noteikti varētu būt tās sadaļas galvenais redaktors >:D Kā TVNETā, kā sacīt jāsmej.

  Starp citu, by the way, piedodiet par english language (languague – lol, iz Gulbja DēPIS sistēmas laikiem.. eh, nostlaģija iz tālā 2006.tā, ibio), tas nebija no sirds, produktīvai diskusijai: ir jautājums – es ceru, ka sutieši cītīgi nobalsoja pret gnopvalodu 18.tajā? Tā ir?

  P.S. Aizbildināšanās ar paģirām un aizmirstām pasēm pažobelē ir vienkārši, totālfatāli nepieņemama, Fīķer!

 5. Fīķers nebija nobalsot pret gnopvalodu? >:/ Nu ko, jāsēžas pie apaļā galda un jālemj kādu sodu piemērot! Es saku, ka jānodzen viņam mati un jāliek apēst pusotra kilo speķa, uzdzerot litru spirta! >:D

 6. Sods par gnopvalodas atbalstīšanu – jāiegādājas metilspirts, jāielej šnabsta pudelē un jāpasniedz ļaunākajam no gnopiem. Atcerējos aTTūriņa hitu “Gop-Stop!” un pie reizes sakārojās apjautāties – vai kvatrabārijā joprojām alu ar dimedrolu šķaida?

 7. Cik man zināms no Derumu Spirta, es atvainojos – Ģirta avotiem, tad kvatrabāijs jau labu laiku stāvot aizklapēts ciet. Ja gribas izjust asinsrites sistēmā ieplūstam dikvatrabārijtrifofkēnu (Kb₂Fk₃), tad būs vien jāmēģina mājas apstākļos izlīdzēties ar brangi nokaltētu voblu, pāris šaibām Amoksicilīna, visspirtotāko divlitaijeri un pāris mililitriem feķenijskābes (H₂FķO₃) (vispār tā ir feķenijpaskābes formula, feķenijskābes formulu es nezinu – to tikai zina pats feķenijskābes sintezētājs).
  Vispār man bija jautājums adresēts JauskriptTētim par performances lietām, bet, par cik man te vēstī, ka lietotājs JSDad vairs neapmeklē Ultra GTR viesu grāmatu, tad laikam būs jāpapildina sava zināšanu dadbāze internetos.

Pievienot komentāru