Download Day news (updated)!

Atgādinājums tiem kas vēl neko nezin, neatminās vai arī e-pastus nelasa! Tātad rīt 17. jūnijā, Tā Kunga, 2008. gadā, visi steidzam lejupiecaķāt Mozillas jauno interneta pārlūku “Firefox 3”. Kā jau iepriekš minēju caķātāji piedalās Pasaules Ginesa Rekorda veidošanā, so izmantojam izdevību, ko Tas Kungs mums ir devis un lejupiecaķājam no visām pieejamām IP adresēm… >:] Tiem, kas necērt par ko iet runa, skatamies manu iepriekšējo rakstu vai arī apmeklējam:

Download Day 2008

Spread the word! Un lai labi velkas, dārgo caķātāj!

P.S. Neķeriet krenķi, kas jau mēgjināja lejupiecaķāt un nekas nesanāca, viss ekšens sāksies tikai 20:00 vakarā, kad pie jenķiem iestāsies īstais laiks. Kgan uz dažiem ftp serveriem jau ir dabūjama fināla versija, labāk pagaidīsim īsto saiti >:] Un pašu lejupielādi varēs veikt 24h, so pa maliņu, pa maliņu…

 1. Esmu pamanījis, ka daudzi jo daudzi ir sākuši bļaut visos interneta nostūros, ka lejupielādes diena ir sākusies, bet pats trešās Ugunslapsas lejupielādes links nav nekur norādīts. Nedaudz paraku sīkāk un uzzināju, ka uztraukumam nav pamata.
  Trešās Ugunslapsas ielāde visā pasaulē sāksies 10:00 AM pēc “Pacific Daylight” laika. Tas nozīmē, ka mūsu laika joslā tā sāksies 20:00 vakarā. Priekā! Gaidām ielādes saiti!

 2. That’s right!
  Raksta apdeits vietā!
  P.S. Pats jau sēžu uz 3. ķopša >:D

 3. Vēl nav beidzies :)
  Līdz šī vakara 20:00 rekords krājas!

 4. Ātra tā ugunslapsa, meklī meklējot attēlus IE7 smagi bremzē visu pasākumu, kamēr lapsēns ir uzdevuma augstumos!

Pievienot komentāru