Kriminālā hronika

Šoreiz stāsts nebūs par to, kā sutaieri norāva jumtu dikvatrabārijā ar trifofkēnu, bet gan par to, kā sicīliešu draugiem darbiņu sagādāju.
Sēdēju vienā svētdien’s pēcpusdienā savā bunkurā un klausījos kā gapotas pagalmā častuškas drillēja, te manu mieru pēkšņi iztraucēja aizkauta kaķa kvieciens un motora dārdoņa. Jupis ar ārā, kas tad tie par pigoriem? Saprastu, ja tas troksnis nāktu no ielas, bet skuju, jams tieši virs mana bunkura rībinājās. Troksnim paliekot spēcīgākam, ievēroju arī pašu trokšņotāju – bled, tas takš vecais mēris – tas kurš pa jumtiem klederē un ievārījumus pizģī! Neko daudz neprātodams, sliecos atvilknē pēc rullīša, lai to rībinātāju ar svinu sabarotu, bet kā par nelaimi – rullīts nebija sava uzdevuma augstumos, lai veiktu savu svēto pienākumu. Tapēc fiksi paķēru bilžaparātu, lai to mēri iemūžinātu. Klikc! Fū… Bilde gatava, vismaz sicīlijas mafijai atkal darbiņš un manā bunkurā būs atkal klusums!
Sicīlieši šoreiz uzmeta mani. Karlsonu jūs jau iepazināt agrā bērnībā, taču šis ir jau advancētāks un mazie brālīši sen viņam vairs neinteresē!
Propelerpavēlnieks

Šito virpinātāju es jau gadiem neesmu redzējis, arī pats brālītis vairs nav manīts. HVZ, nez kā tas ir kad jams galīgā ķēmā planē mājās :D
oldschool

  1. Tiem, kas rāpo, nav lemts lidot!
    Lai nākošreiz rullītis būtu darba kārtībā >:D
    A to džekiņu, kas otrajā bildē, neredz tik bieži tāpēc, ka mūsdienās pekemoni labprātāk “konterstraiku” dzenā, nekā Astrīdas tanti lasa!

  2. Ezis arī ir lepns putns, kamēt nesper, nelido !

  3. danee, seko liidz, tagad jau modee ir dikvatrabaaijs bez “r” :D
    un shitos jau ar divstobreni gaazh, kaa piiles rudenii! >:D rulliitim pa taalu :/

  4. Ka bijusi divstobrene tad arī zvetētu :D

Pievienot komentāru