smadzenes.draugiem.lv

Kādu laiciņu atpakaļ, portālā draugiem.lv, sadaļā “Brain”, sadomāju uzspēlēt pāris tematiskās spēles. Kā jau datariķis būdams, ņēmu tēmas, kurās man būtu viegli atbildēt uz jautājumiem, proti, “Portāli” un “Drošais internets”. Atbildēšana sekmējās lieliski līdz brīdim, kad spēlē “Drošais internets” uzdūtos šādam jautājumam un atbildēju uz to nepareizi:

brain 1
Kādas divas minūtes sēdēju, “blisinājos” un nesapratu kā tas var būt, ka uz tik vienkāršu jautājumu esmu atbildējis nepareizi!? Nāca jau domas galvā: cik diez kompetenti savā jomā ir jautājumu veidotāji iekš brain.lv. Jo.. ja nemaldos, tad draugiem.lv “brain” sadaļā visi jautājumi nāk tieši no brain.lv datu bāzes. Nu nekas! Samierinājos, izspēlēju šo spēli un “maucu” tālāk spēli “Portāli”. Arī tur mani nedaudz neapmierināja viena jatājuma atbilžu varianti. Taču, tas gan vairāk saistībā ar nelielu ortogrāfijas kļūdu:
brain 2
Labi! Par šo vēl tā nepiesiešos, jo katram no mums var gadīties pa kādai rakstības kļūdai. Neesam taču datari, kuri teikumu veidošanā izmanto noteiktus algoritmus un vārdnīcu.
Bet! Ko man atliek secināt pēc pirmā attēla? Vai tad tikai mēs (datariķi) “veidojam” (daudz/maz) drošas paroles?!

  1. Manuprāt, 10. jautājums- neadekvāts, JO tiek jautāts VIEDOKLIS. Un kā gan kāda var būt pareizā/nepareizā atbilde (no šīm)?

  2. Ne tikai! Tas nosacījums “ja Tavs e-pasta lietotāja vārds ir vārds.uzvārds” arī nekam neder. Kas tas pa sviestainu nosacījumu? Tad jau tikpat labi var uzdot jautājumu: “Kāda izmēra uzgriežņu atslēga būs vajadzīga, gadījumā, ja kaimiņu Ritvaram sētsvidū aizdegās žigulis?”

Pievienot komentāru