Filma “La Vie en Rose”

Šodien iekš cietņa atradu šo filmu, kas ir franču valodā un ar subtitriem angļu valodā. Filmā tiek izskriets cauri Edītes Piafas dzīves gājumam atainojot spilgtākos momentus dziedātājas dzīvē. Skatoties filmu, domāju – lūk, cilvēks māk dzīvot, ka dod ta dod no visas sirds pa uguņiem! Lieliski tika atainots tas moments, kur viens pieredzējis onka viņai iemācīja savu darbu padarīt kārtīgi un no sirds, jo ar defaultajiem setingiem uz skatuves nav aršana. Iekš youtube dokumentālajiem vidakiem ir lieliski redzams, kur katru viņas žestu uzstāšanās laikā pavada orķestis.
Visas filmas garumā “Mazais zvirbulis” tāds iedomīgs likās, tomēr cilvēkiem tas netraucēja izspiest maksimālo “sulas” daudzumu uz skatuves, ko viņa atkal mēdza kompensēt kādā no krodziņiem jautri padzīvojot. Te atkal nāk prātā labais teiciens, ka dārgakmeņi ceļmalas smiltīs ilgi nemēdz mētāties, tos vienmēr mēdz pamanīt. Tā nu arī filmā – īstie cilvēki pamanīja šo meiteni un aizveda no ielas uz skatuvi, kur bija jāuzstājas jau nopietnākas auditorijas priekšā. Sasodīti laba filma – iesaku noskatīties, taču skatīšanās laikā neko stingrāku par Šampaņā raudzēto vīnogu sulu nav ieteicams baudīt ;)

  1. Gaidu iekš \\192.168.0.201\Downloads\ !!! ;)
    Tikai neliec atkal visādus GameSetup.exe utt. failus man tur iekšā >:D

  2. Defaultais nosaukums ir “Môme, La”, taa ir 2007. gada filma un paldies Dievam danee nav nokljuudiijies! >:D Galvenaas aktrises lomu atveido “burviigaa Holivudas zvaigzne” Marionna Kotilarda (Marion Cotillard). Staasts ir par vienkaarshu vidusmeera meiteni, pagaajushaa gadsimta saakumaa, Francijaa, kuru dziives liiklochi noved liidz .. pietiek PĻuutiit!
    A par ieprieksheejo komentaaru neko nezinu, pamekleeju google, kas par pigoriem, izraadiijaas, ka wordpress’am kkaads gljuks =/

  3. Jap, tā arī lasīju filmas aprakstā, līdz sapratu, ka ir skatāms gabals.

Pievienot komentāru