Mashup

Ilgu laiku neko šeit nebiju “iekleksējis”. Tas laikam tāpēc, ka pēdējā laikā uznācis tāds kā “dižslinkums”, kurš nepavisam nav vēlams nedz man, nedz darbam.
Ko tad nu gribēju teikt? Kā jau pēc virsraksta var noprast: sajaukums, putra, juceklis, etc.
Sākšu ar to, ka brīvdienās biju aizlaidis paskatīties motokrosu (kaut kur, apmēram, šeit, ja nemaldos). Iespaidi labi! Tas laikam tāpēc, ka vairākus gadus nebiju bijis uz tāda veida pasācienu. Žēl tikai, ka neko nevarēju iemūžināt un parādīt lasītājiem (atgādinājums sev: pēdējais laiks iegādāties kādu normālāku “ziepīti”, lai var redzēto iemūžināt kādā CF kartē vai iekš kaut kā tamlīdzīga). Vairāk par sestdienas/svētdienas pasācienu var izlasīt šeit.
Nākošais, ar ko gribēju padalīies, ir trīs Firefox 2.0 mekļa spraudiņi. Pašam pagājušo nedēļ sagribējās ar tiem XML failiņiem paspēlēties, un tad nu uztaisīju kaut ko sev noderīgu. Tiesa, vairāk izmantoju Ctrl + C, Ctrl + V metodi, nekā pats kaut ko rakstīju. Tad nu grābjam un liekam virsū, kā to šeit Torfs savā manuālī ir aprakstījis.
* priekš YouTube (video meklēšana);
* priekš php.net (meklēšana funkciju sarakstā);
* priekš draugiem.lv (personu meklēšana).
Tiesa, pirmo divu spraudņu versijas var atrast iekš Mozdev Mycroft’a, bet kāpēc man pašam neizmantot savus?! ;)
Un nobeigumā vēl viena saite, kura vairāk gan attiecināma uz konkrētu personu (tās izbijušu iesauku), bet apskatīt ir atļauts visiem. ;)

Neliels update [08.10.2007 16:55:41]
Ap pusdienas laiku galvā tāda vate bija, ka aizmirsu pierakstīt pašu “galveno”, proti, vienu jauku Firefox paplašinājumu – Tab Catalog (nu jau labu laiku lietoju). Paplašinājums tīri OK un viegli lietojams, bet noklusētie iestatījumi gan man nepatīk. Ai nu tas tā, jo tos katrs pats pēc savas sirds patikas var samainīt (pieregulēt) uz sev tīkamākiem.

  1. Pēdējā rindkopa spēcīga, daudz laba un patiesa iekļauj >:D Un Sarkāns jau ik palaikam vēl tiek par Sutru lamāts :)3

  2. Njā.. tāda lieta tiešām ir. >:D Bet, ja jau cilvēks noziedzies, tad jau labos vārdos nav saucams un sodu ir pelnījis >:D

  3. Pirmais plagins noder, otrais – ja nodarbotos ar php programmeeshanu, tad noderetu, bet taa kaa taa lieta man ir svesha, tad nenjeemos pat lejupielaadeet to. Arii treshais buutu nodereejis, bet oranzhos jau nelietoju labu laiku, taapeec jaasaka: nenoder. Tas par tiem sutriem ir labais, cerams ka Pe Joke uz jums tur neljaunosies :))

Pievienot komentāru