Sutas cienīgs kreatīvs

Strādājot datordarbnīcā, kreatīvo kolēģu iespaidā, sāku blēņoties ar savu uzticamo fotoaparātu un lupu. Tātad, pa rokai trāpījās palielināmais stikls – izliekta lēca, kādus 50mm diametrā. Fotoaparāts Canon EOS 400D, aprīkots ar, komplektācijā esošo, 18 – 55mm platleņķa objektīvu, kuram minimālais fokusēšanās attālums ir, ja nemaldos, tad kādi 35cm. Palielināmo stiklu pieliku objektīvam un ieslēdzu automātisko fokusēšanos. Šādi es fotografējamajam objektam varēju pielīst uz pusi un pat vēl tuvāk, iegūstot lieliskus makrouzņēmumus.

Suta
Attēlā redzama 1L īru viskija pudeles etiķete, fotografēts izmantojot defaulto objektīvu komplektācijā ar palielināmo stiklu. Pudeles saturs tika testēts un atzīts par labu esam. Testētāji: Kaac, Torfs un Danee

No packard Bell monitora Nec matricas analogā video signāla digitālā pārveidotāja plates komponents

Attēlā redzamais pričendālis, iespējams, ražots Latvijā :D Tas brīnums atradās uz Nec matricas analogā video signāla digitālā pārveidotāja plates.

Nintendo wii kontrolierīts

Nintendo Wii modčips, pirmdien taps lodēts un testēts ;)

Zalupa, kā jau zalupa

Lieliskas palīgs darbā ar defektu meklēšanu uz iespiestajām platēm, šoreiz tika izmantots lielisku kadru ķeršanai makropasaulē. Pie labāka apgaismojuma ar objektīva diafragmas pievēršanu asums palielinātos. Gaidām kolēģu kreativitātes izpausmes nākamajos rakstos!

  1. O jā.. Tulīts bija garšīgs. Bet attēlus, kuros redzams pats tukšošanas process, labāk nepublicēt. :D

Pievienot komentāru