Kontakti ar augstākiem spēkiem !

Par cik šeit sutā un tāpat sutā bieži vien nākas konstatēt, ka esam komunicējuši ar augstākiem spēkiem. Un šad tad pat attopamies, ka esam bijuši teleportēti no punkta A uz punktu B (visbiežāk savu gultu), jo nemaz neatceramies, ka esam tur paši gājuši vai kādā citā veidā nokļuvuši. Tāpēc pēc neilgiem meklējumiem esam atraduši cilvēku, kas mums palīdzēs tikt galā ar naskaidrībām pēc šādiem gadījumiem.
Reklāma
Petra, bija parasts lauku zēns no kāda Irkutskas apgabala ciemata. Spēlējās skaidu kaudzē kopā ar citiem bērniem. bieži vien aizspēlējās, un viņa mammai tas varen nepatika.. Tētis Petram nebija.. Ar to jau māmiņa bija tikusi galā drīzi pēc mazā Petras nākšanas šaisaulē. Bet tomēr Mazais Petra jau no mazām dienām juta, ka viņā ir kas īpaš. Viņam patika gludi skūti kaķīši. lai būtu laimīgs reiz viņs pamanījās noskūt 35% ciemata kaķus.. Par to viņu sākumā ar bleķa saluceni nodauzīja māte, un vēlāk arī pārējās ciema sievas metās uzbrukumā topošajam kosmosa ziņu vēstniekam. Lielais reizē uz Petras pusi lidojošais bleķa slauceņu kopums sevī bija sakoncentrējis tādu spēku, ka ar savu kosmisko spēku un koncentrāciju noslaucīja no Petra galvas matus nost pavisam un uz mūžīgiem laikiem un ar savu triecienu atvēra citiem slēgtos vārtus uz kosmosa noslēpumiem.. Petra ir labsirdīgs zēns. Tāpēc sev piešķirto kosmosa noslēpumu glabātuves atslēgu netur ieslēgtu pūra lādē. Viņam nav žēl parādīt arī citiem, kam ir vēlme ielūkoties kosmosa noslēpumu krātuvēs…

  1. Es sestdien ne tikai ar kosmosu sakontaktēju.. man bija kaut kāds interdimensionālais konekts.. žēl tik, ka nifigā nevar atcerēties ar ko, bet vēlamais rezultāts bija panākts – tas tur (hujviņsazinkas) mani ultrsutā izveda no meža laukā un par to es viņam tagad pateicību esmu parādā.

  2. nu tad tev ar Petra jāsakontaktē ! lai šis palīdz tev pie tā “huiviņzinkā” ceļus rast un paldies pateikt !

  3. šitā puišeļa dzīvesstāsts liks sarosīties visiem EMO un indigo kiddijiem, paužot viņu lielo nozīmi sabiedrības attīstībā. Būtu jau labi, ja šis puišels varētu no sutas atstiept pāris vagonu sastāvus ar pļauku.

  4. ir lasīts, ka Petra vaļasbrīžos piestrādā par WiFi rūteri mazās un vidējās kompānijās.

  5. A jams diez negrib piestrādāt par mana dzīvokļa elektrotīkla drošinātājiem brīvajā laikā? Nu es apsolos neko nemetināt un neko trakāku par 5000W ūdens sildāmajām kannām un gludekļiem rozetēs neštepselēt.

  6. Slāvu tautās pastāv uzskats, ka augšējās čakras var atvērt tikai pamatīgi sadodot pa galvu…

Pievienot komentāru